10 معیار برای خرید قالب مناسب

10 معیار برای خرید قالب مناسب

10  معیار برای خرید قالب مناسب ؛ خرید قالب مناسب یکی از انتخاب های هر مدیر سایت است که تاثیر بسیار زیادی روی سایت و افزایش فروش و غیره دارد. در این مقاله ما شما را با خرید قالب مناسب آشنا می کنیم

موضوع سایت

شما قبل از هر کاری باید موضوع سایت خودتون رو به صورت دقیق مشخص کنید. به عنوان مثال، اگر شما قصد ایجاد یک فروشگاه اینترنتی را دارید، باید از قالب های فروشگاهی استفاده کنید.

ویژگی-های-قالب-خوب

پشتیبانی

پشتیبانی از مهم ترین عوامل خرید قالب است که بعضی وقت ها علت اصلی موفقیت سایت به شمار می رود. شما هر سایتی که ایجاد کنید و هر چقدر هم که خودتون تخصص داشته باشید، باز هم ممکن است مشکلی پیش بیاید که برای برطرف کردن آن احتیاج به پشتیبان داشته باشید؛ به همین علت، پشتیبانی در خرید قالب بسیار مهم است.

امکانات قالب

اساسا شما باید قبل از خرید، امکانات قالب مورد نظر را بررسی کنید، به عنوان مثال، آیا واکنشگرا هست؟ قابلیت افزودن افزونه را دارد؟ نحوه ایجاد پست به چه نوع است؟

بروزرسانی منظم

فرض بفرمایید که شما از قالبی استفاده می کنید که خیلی وقت است که به روز نشده، بعد قصد دارید ورژن وردپرس خود را بروز کنید، بعد از این کار، متوجه خواهید شد که سایت ناقص بالا می آید، این مشکل به علت بروز نبودن قالب شما رخ می دهد. پس به روز بودن قالب بسیار اهمیت دارد.

فارسی سازی

فارسی سازی قالب تاثیر بسیاری روی موفقیت دارد، اگر از قالب های آماده استفاده می کنید، اکثرا چپ چین هستند و برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیستند. چون هم چپ چین هستند و هم به زبان انگلیسی هستند. به همین خاطر قبل از خرید نوع فارسی سازی قالب را حتما چک کنید.

مقالات مرتبط  تکنولوژی واقعیت مجازی یا Virtual Reality

سئوی قالب

هر چقدر که قالب شما زیبا باشد، امکانات زیادی داشته و به طور منظم بروز شود، اما شما بازدید کننده ای نداشته باشید موارد بالا برای شما هیچ فایده ای ندارد. اگر قالب سایت شما برای گوگل استاندارد نشده باشد، نتیجه مناسبی نخواهید گرفت.

سایت های راه اندازی شده با همین قالب

ممکن است قالبی در پیش نمایش زیبا و مناسب باشد اما هیچ سایتی نتواند دقیقا همانند آن پیاده سازی شود. به همین علت، قبل از خرید حتما از کارا بودن قالب مطمئن شوید.

نظرات خریداران قبلی

به هر حال اشخاصی که قبل از شما این قالب را خریدند، با قالب آشنایی دارند. پس ارتباط با آنها بسیار موثر است.

پنل تنظیمات

بعضی اوقات پنل تنظیمات قالب یا خیلی پیچیده هست و یا اصلا امکاناتی ندارد؛ به همین علت، مجبور می شوید هزینه زیادی بدهید تا شخص برنامه نویس تغییرات مورد نظر را روی قالب انجام دهد.

زیبایی

در خرید قالب، زیبایی قالب بسیار حائز اهمیت است اما بر اساس بررسی ها، این مورد در آخر از همه قرار می گیرد زیرا پیش نیاز های زیبایی ظاهری قالب مواردی است که در بالا گفته شده است.

آیا این مقاله مفید بود؟ به چه مقاله ای علاقه دارید که تا کنون در نیل‌شید قرار نگرفته است؟
با به اشتراک گذاشتن مطالب، به شناخته شدن نیل‌شید کمک کنید.

admin 15 آبان 1399 0 دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.