چند استراتژی برای کاهش هزینه طراحی

چند استراتژی برای کاهش هزینه طراحی

 چند استراتژی برای کاهش هزینه طراحی ؛ در نظر گرفتن و توجه به مراحل زیر قبل از شروع به طراحی سایت، می تواند باعث اطمینان شما در مورد این شود که هزینه های انجام کار طبق برنامه پیش می رود. 

اشخاصی که می توانند در زمینه توسعه وب سایت یک برنامه ریزی دقیق نموده و شما را یاری نمایند را شناسایی کنید. قبل از شروع پروژه مطمئن شوید که شما و تیم تان، هر دو در یک صفحه هستید و درباره چشم انداز نهایی آن تصمیم می گیرید. این مرحله بسیار مهم است. پس آن را هرگز فراموش نکنید. اگر پروژه شما شامل طراحی سایت و یا طراحی مجدد وب سایت می باشد، قبل از تماس با طراح سایت خود، یک نگاه به آن بیاندازید. داشتن ایده و نگاه کوتاهی به طراحی وب سایتی که شما آن را ترجیح می دهید، باعث کاهش نیاز بررسی های مجدد خواهد شد.

چند-استراتژی-برای-کاهش-هزینه-طراحی-وب-سایت

مطالبی که می خواهید در سایت تان نمایش داده شود را تهیه کرده و یا تهیه محتوای وب سایت را به فردی متخصص بسپارید. شما نباید یک وب سایت با محتوای ناقص را راه اندازی کنید. اما اگر محتوای وب سایت تان آماده نیست، به جای سرمایه گذاری در یک وب سایت بزرگ با محتوای ناقص و تعریف نشده، یک وب سایت بروشور و تعریف شده ایجاد نمایید.

بدون محتوای موثر، طراحی سایت بی معناست.

مطالبی که می خواهید در سایت به اشتراک بگذارید را تهیه کنید یا تهیه محتوا را به شخصی متخصص محول کنید. سایت شما نباید با محتواهای ناقص راه اندازی شود. به جای سرمایه گذاری در یک وب سایت بزرگ با محتوای ناقص، یک وب سایت یک صفحه ای (مانند بروشور) ایجاد کنید.  هنگامی که مطالب وب سایت در قالب وب سایت آماده نوشته شد، مطالب وب سایت خود را توسط توابع و بخش های آن تنظیم و ساماندهی کنید. این امر به تعیین محدوده پروژه شما کمک خواهد کرد.

مقالات مرتبط  عوارض چاقی و کم تحرکی

به شخص طراح بگویید که تمایل دارید بازدید کنندگان با وب سایت شما چگونه ارتباط برقرار کنند. این امر تضمین می کند که شما و توسعه دهنده وب سایت تان درک روشنی از محدوده کلی پروژه دارید. یک وب سایت استاتیک پنج صفحه ای بسیار متفاوت از یک وب سایت پنچ صفحه ای دینامیک و تعاملی و یا یک وب سایت پنج صفحه ای فروشگاهی با سبد خرید می باشد.

چند استراتژی برای کاهش هزینه طراحی

شخصی را مسئول برقراری  ارتباط با توسعه دهندهء وب درنظر بگیرید. و مشخص کنید که هر چند وقت یک بار نیاز به ارتباط  با توسعه دهنده وجود دارد. در نظر بگیرید هر چه تعداد جلسات شما با طراح سایت بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای شما ایجاد خواهد شد. اگر در مورد پروژه خود برنامه از قبل تهیه شده دارید و می دانید که قرار است در هر مرحله چکار کنید، تعداد جلسات شما کوتاه تر و کمتر خواهد بود. به خصوص در مورد پروژه هایی با بودجه های محدود، باید از برقراری جلسات زیاد و مداوم پرهیز کنید. برای پروژه های بزرگ، باید قبل از شروع مراحل، برای شروع هر مرحله همه چیز را به خوبی و درستی مشخص نمائید که در آن مرحله چه اقداماتی صورت بگیرد و نتیجه نهایی آن مرحله چه خواهد بود.

آیا این مقاله مفید بود؟ به چه مقاله ای علاقه دارید که تا کنون در نیل‌شید قرار نگرفته است؟
با به اشتراک گذاشتن مطالب، به شناخته شدن نیل‌شید کمک کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.