ویژگی سایت های رنک اول گوگل

ویژگی سایت های رنک اول گوگل

ویژگی سایت های رنک اول گوگل همه دوست دارند در گوگل رتبه یک را داشته باشند اما آیا واقعا لیاقت آن را دارند؟ همه می خواهند رتبه یک باشند همه می خواهند در نتایج یک جستجو صفحه اول باشند. جایگاه شماره یک 40 درصد از تمامی کلیک ها را مال خود می کند. اگر شما در رتبه 9 باشید ممکن است حدودا 3 یا 4 کلیک موثر داشته باشید حال فکر کنید که در صفحه دوم باشید!! تقریبا از نظر تعداد کلیک فرقی بین صفحه سوم و چهلم گوگل وجود ندارد. اکنون می شود درک کرد که چرا همه افراد می خواهند رتبه های بالا را داشته باشند.

برای اولین شدن، بهترین سایت میان رقبای خود باشید

خب، اکنون به سوالی که در ابتدای مقاله مطرح شد باز می گردیم. شما باید به عنوان یک کاربر به سایتتان نگاه کنید. آیا 80 درصد کسانی که روی سایت شما کلیک می کنند از ورود به سایت شما راضی هستند؟ بنابراین، سوالات دیگری مطرح می شود که شاید بخواهید از خودتان بپرسید:

  1. آیا سایت من دقیقا با موضوع جستجو ارتباط دارد؟ اگر کلمه کلیدی خرید کفش باشد، آیا صفحه شما کفش می فروشد یا اطلاعاتی درمورد مکان مناسب برای خرید کفش در اختیار مردم قرار می دهد؟
  2. آیا محصول من ارزشمند است؟ خب؛ صفحه شما کفش می فروشد. بسیار عالی. ولی آیا کفش های فروشی شما کیفیت نیز دارند؟
  3. آیا سایت من در مورد این  موضوع اعتبار پیوسته دارد؟ آیا صفحه شما مطالب نامحدودی درمورد موضوع خود دارید؟ چرا باید مردم به جای مراجعه بهویکی پدیا به سایت شما بیایند؟
  4. آیا صفحه من به روز است؟ ما در جهانی زندگی می کنیم که هر لحظه در حال تغییر است. بنابراین، بسیار مهم است که مطالب سایت شما به روز باشد.
مقالات مرتبط  هشت مرحله اساسی در طراحی سایت

برخی-ویژگی-سایت-های-رنک-اول-گوگل

آیا سایت های com. رنک بالاتری نسبت به دامنه های محلی هر کشور بدست می آورند؟

دامنه com. یکی ازپرکاربردترین و شناخته شده ترین دامنه ها در بین کاربران برای آدرس دهی وب بشمار می رود. و برخی از سئوکاران اعتقاد دارند که سایت های com. رنک بالاتری نسبت به دامنه های محلی همه کشورها دارند. چیزی که واضح است این نکته می باشد که سایت های com. شانس بیشتری برای نشان دادن گستره جهانی یک وبسایت نسبت به سایتی به عنوان مثال با دامنه ir. در نتایج کشور آمریکا دارند. این مطلب در سایت های دیگر هم قابل مشاهده است و ارزش مطالعه را دارد.

ویژگی سایت های رنک اول گوگل

اگر هدف شما بین المللی است، به احتمال متوسط مایل هستید که یک دامنه .com بدست بیاورید، ولی اگر هدف شما کسب و کار بیشتر در کشورتان است بهتر است که از دامنه های داخلی استفاده کنید. دوستان عزیز، مطمئن ترین گزینه انتخاب هر دوی این دامنه هاست.
نکته: شما همچنین می توانید منطقه هدف را در ابزار وبمستر تنظیم کنید که البته همیشه عملکرد بسیار خوبی به شمار می رود
آیا این مقاله مفید بود؟ به چه مقاله ای علاقه دارید که تا کنون در نیل‌شید قرار نگرفته است؟
با به اشتراک گذاشتن مطالب، به شناخته شدن نیل‌شید کمک کنید.

admin ۱۸ تیر ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها