چگونگی ورود به پنل مدیریت وردپرس
فصل چهارم: نحوه ورود به پنل وردپرس

نحوه ورود به پنل وردپرس

نحوه ورود به پنل وردپرس * تا به این جای کار، وردپرس با موفقیت نصب شد. اکنون می خواهیم وارد پیشخوان وردپرس خود شویم. سوال: چطور وارد پیشخوان وردپرس خود شویم؟ در این مقاله درباره روش های ورود به پیشخوان توضیح خواهیم داد. البته در این مسیر ممکن است با مشکلاتی رو به رو شویم که جای نگرانی ندارد. تمامی آن ها قابل حل هستند. با ما همراه شوید.

آموزش نحوه ورود به پنل مدیریت وردپرس

پس از راه اندازی وردپرس، سوالی که مطرح می شود: چطور می توان وارد مدیریت پنل وردپرس شد.؟ ما می توانیم با مراجعه به آدرس ورود به وردپرس، به پیشخوان وارد شویم و تغییرات مورد نظرمان را روی سایت انجام دهیم. خب! اگر شما به تازگی کار با وردپرس را آغاز کرده اید و به دنبال صفحه ورود به پیشخوان وردپرس هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

در مقاله آموزش نصب وردپرس، بعد از اتمام مراحل نصب با صفحه زیر رو به رو می شدیم که نام کاربری، رمز و دکمه ورود به مدیریت وردپرس را به شما نمایش می داد.

آموزش نحوه ورود به پنل وردپرس

با کلیک روی دکمه ورود، به صفحه ورود به مدیریت وردپرس راه پیدا می کنیم. اما ممکن است همیشه با این صفحه رو به رو نشویم.

اگر این صفحه وجود نداشت، چگونه به پیشخوان دسترسی پیدا کنم؟

باید صفحه ورود به وردپرس را به خاطر داشته باشید. آدرس صفحه ورود به صورت site.com/wp-admin می باشد.

این لینک مربوط به پوشه wp-admin که در هاست ما قرار گرفته می باشد. کارهای مدیریتی ما از طزیق پوشه در دیتابیس ذخیره می شوند. رایج ترین روش دسترسی به پنل همین لینک است.

مقالات مرتبط  فصل ششم: آشنایی با انواع ادیتورهای وردپرس

-اگر وردپرس را در ریشه هاست نصب کرده باشید (public_html) می‌توانید با مراجعه به آدرسsite.com/wp-admin صفحه ورود به مدیریت وردپرس را مشاهده کنید.

-اگر در ساب فولدر نصب کرده باشید می‌توانید با مراجعه به آدرس پوشه و قرار دادن wp-admin در انتهای آدرس (site.com/foldername/wp-admin) صفحه ورود پیشخوان وردپرس را مشاهده کنید.

-اگر در ساب دامین نصب کرده باشید می توانید با وارد کردن لینک به صورت subdomain.yoursite.com/wp-admin صفحه ورود پیشخوان وردپرس را مشاهده کنید.

راه بعدی، ورود از طریق آدرس wp-login.php می باشد. برای این کار، کافیست مشابه لینک www.site.com/wp-login.php  عمل کنید.

اکنون، با توجه به تصویر، برای ورود به وردپرس به نام کاربری و رمز عبوری که هنگام نصب وردپرس ایجاد کردید، احتیاج دارید. پس از وارد نمودن نام کاربی و پسورد خود بر روی دکمه ورود کلیک کنید. ممنون از همراهی شما عزیزان با نیلشید.

صفحه ورود به پنل مدیریت وردپرس

 

admin ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ 0 دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.