قوانین همیشگی در اصول سئو

 قوانین همیشگی در اصول سئو

در این مقاله به ۷ قانون از  قوانین همیشگی در اصول سئو می پردازیم که در اصول سئو همیشه وجود دارد و متخصص سئو باید آن ها را رعایت کند تا سایت بهترین نتیجه را در موتورهای جستجو (مانند گوگل) کسب کند. پس با ما همراه شوید و این نکات ریز را فراموش نکنید.

 قوانین همیشگی در اصول سئو

  • یافتن لینک ها و صفحات جدید وظیفه خرنده هاست
  • صفحات ایندکس شده باید دارای  فاکتورهای موثر در الگوریتم گوگل باشند
  • جذب لینک های معتبر همواره مفید است
  • الگوریتم های گوگل در حال تغییرند
  • برند سازی در سئو بسیار تاثیرگذار است
  • از تحقیق بر کلمات کلیدی غافل نشوید
  • انتخاب توضیحات متا یا  Meta Description باید آگاهانه باشد

یافتن لینک ها و صفحات جدید وظیفه خرنده هاست.

خزش، زمانی صورت می‌ گیرد که موتور جستجو توسط روبات‌ های خرنده خود سایت شما را بررسی کرده و محتواها را شناسایی می کند. پس متخصص سئو باید تمام تلاش خودش را به کار گیرد تا خزنده‌ها به راحتی بتوانند صفحات نو را شناسایی کنند. خرنده‌ های گوگل مسیری مشخص را دنبال می‌ کنند، پس نقشه سایت (sitemap) در یافتن مسیر حرکت خرنده ‌ها تاثیر فراوانی می گذارد.

 قوانین همیشگی در اصول سئو صفحات ایندکس شده باید دارای فاکتورهای موثر در الگوریتم گوگل باشند.

هنگامی که روبات‌ های گوگل صفحات جدید سایت را شناسایی کردند، آن صفحه در موتورهای جستجوی گوگل ایندکس می شود. در نتیجه از آن زمان به بعد آن صفحه در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می شود. بهتر است که صفحات مهم سایت ایندکس شود تا کاربران به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنند.

مقالات مرتبط  پیج رنک گوگل چیست؟

قوانین-همیشگی-در-اصول-اساسی-سئو

جذب لینک های معتبر همواره مفید است.

ایجاد لینک همواره در سئو بسیار مهم می باشد، هر چند لینک‌ های داخلی سایت و پیوند آن‌ ها مهم و تاثیرگذار هستند. اما ایجاد لینک همواره به موفقیت استراتژی‌ های سئو کمک می‌ کند. نوشتن پست در سایت ‌های معتبر و تولید محتواهایی که کاربران را به نوشتن جواب تشویق می کند، شما را در سئو یاری می کند. هر چه لینک‎ های معتبر بدست آورید، اعتبار سایت شما نزد گوگل بیشتر می شود.

الگوریتم های گوگل در حال تغییرند.

اصل تغییر الگوریتم‌های گوگل یکی از اصول ثابت سئو است که به پویایی آن کمک می نماید. گوگل هوشمند است و امروزه با طراحی و اجرای الگوریتم‌ های مختلف تلاش می کند تجربه کاربری مناسبی ایجاد کند. و به مرور زمان جایگاه شما در سرچ گوگل بهتر و بهتر می شود.

برند سازی در سئو بسیار تاثیرگذار است.

اگر می‌خواهید در نتایج جستجو‌ها جایگاه مناسبی پیدا کنید، لازم است به برند سازی اهمیت زیادی بدهید و با تمرکز روی برندتان، توجه موتورهای جستجو را به خود جلب کنید.

از تحقیق بر کلمات کلیدی غافل نشوید. مهم ترین اصل قوانین همیشگی در اصول سئو

باید بتوانید کلماتی که کاربران وب سایت شما جستجو می‌ کنند را شناسایی کنید و بتوانید تشخیص دهید در حوزه کسب و کار شما پر طرفدارترین عبارت‌ های جستجو کدامند. به این ترتیب، شما می توانید به بهترین شکل ممکن خود را در  میان کاربران جذاب جلوه دهید و مخاطبان را جذب سایت خود بکنید

انتخاب توضیحات متا یا Meta Description باید آگاهانه باشد.

استفاده از کلمات کلیدی در Meta Description مهم است اما استفاده بیش از حد آن‌ ها ممکن است به نتایج جستجو آسیب بزند و نتیجه برعکس به همراه داشته باشد. توضیحات باید ساده و مناسب باشد. فقط به این شکل است که کمک می‌ کند کاربر بدون این که گوگل روی محتوا حساس شود با محتوای صفحه آشنا شود.
آیا این مقاله مفید بود؟ به چه مقاله ای علاقه دارید که تا کنون در نیل‌شید قرار نگرفته است؟
با به اشتراک گذاشتن مطالب، به شناخته شدن نیل‌شید کمک کنید.

مقالات مرتبط  مشاوره آنلاین بهتر است یا حضوری؟ مشاوره آنلاین چیست؟
admin ۴ خرداد ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.