ساخت سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress

ساخت سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress

ساخت سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress : افزونه  Anspress یک افزونه پر کاربرد  (و در عین حال بسیار آسان) برای ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. یکی از افزونه های محبوب در مخزن وردپرس است. یکی از بزرگترین مزیت های این افزونه، سازگاری آن با قالب های مختلف وردپرس است. این افزونه تا کنون بیشتر از چهار هزار نصب فعال داشته است.

ساخت سیستم پرسش و پاسخ با افزونه رایگان Anspress

نصب و راه اندازی افزونه ANPRESS:

پس از نصب و فعال سازی این افزونه، یک گزینه به منوی سمت راست پیشخوان وردپرس شما اضافه می شود به نام   Anspress. این گزینه تعداد هشت زیر منو دارد. تب general, layout, pages, question, answer و …  در ادامه به معرفی سه تب General  Layout  و Page  (از مهم ترین قیمت های این افزونه) می پردازیم.

تب General در افزونه     ANSPRESS

تب جنرال در مقاله ساخت سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress

در این قسمت، تنظیمات اصلی افزونه قرار گرفته است. با مراجعه به این بخش شما می توانید چگونگی اجازه دسترسی به پرسش ها و پاسخ ها و همچنین نوع برگه ها را مشخص نمائید.

تب Layout در افزونه ANSPRESS

تب لی اوت در مقاله ساخت سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress

در این تب، این امکان برای شما فراهم است تنظیمات ظاهری سایت که شامل تنظیمات آواتار، اندازه آواتار پرسش ها و پاسخ ها، تنظیمات مربوط به آیتم هایی که در هر صفحه نمایش داده می شود و ترتیب نمایش پرسش ها و پاسخ ها را مشخص نمائید.

تب Page در افزونه ANSPRESS

تب پیج در مقاله ساخت سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress

این قسمت تنظیمات مربوط به صفحاتی که افزونه ANSPRESS قرار است در ان ها مورد استفاده قرار بگیرد، وجود دارد. شما می توانید در این قسمت گزینه هایی که مربوط به پرسش و پاسخ را مشاهده کرده و هر کدام را با توجه به سلیقه خودتان تغییر دهید.

مقالات مرتبط  فصل ششم: آشنایی با انواع ادیتورهای وردپرس

ساخت سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress

گزینه question  مربوط به تنظیمات مربوط به پرسشها، Answer تنظیمات مربوط به پاسخ ها، Users تنظیمات مربوط به کاربران و در نهایت تب  permissions که تنظیمات مربوط به سطوح دسترسی را می توانید به صورت پیش فرض قرار دهید و هیچ نیازی به تغییر آن ها نیست.

آیا این مقاله مفید بود؟ به چه مقاله ای علاقه دارید که تا کنون در نیل‌شید قرار نگرفته است؟
با به اشتراک گذاشتن مطالب، به شناخته شدن نیل‌شید کمک کنید.


admin ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها