راهکارهای مطمئن برای بک لینک سازی

راهکارهای مطمئن برای بک لینک سازی

قبل از صحبت در رابطه با  راهکارهای مطمئن برای بک لینک سازی را شروع کنیم بهتر است ابتدا بدانیم بک لینک و لینک سازی چیست؟

در درجه اول باید مشخص شود لینک سازی دقیقا چیست. توضیحات دقیق و جامع در خصوص لینک سازی موجب می شود فرد با ایجاد لینک های خروجی مرتبط, و لینک های ورودی مناسب برای سایت به رتبه بالاتری در موتورهای جستجو دسترسی پیدا کند. و به این ترتیب، بازدید کننده بیشتری را برای سایت خود فراهم آورد. در ذهن داشته باشید که داشتن تعداد کمی لینک از سای تهای معتبر و مرتبط با شاخه کاری خود بسیار ارزشمند تر از تعداد انبوه لینک از سایت های غیر استاندارد و بی ربط است.

راهکارهای-مطمئن-برای-بک-لینک-سازی-در-تمامی-سایت-ها

راهکارهای مطمئن برای بک لینک سازی

بر روی ایجاد محتوای مناسب تمرکز کنید: با ایجاد محتوای مناسب و کامل، خود به خود دیگران به لینک دادن به سایت شما ترقیب می شوند.

بک لینک از شبکه ‌های اجتماعی: یکی دیگر از راه های افزایش بازدید توسط بک لینک، گرفتن بک لینک از شبکه‌های اجتماعی است. با انتشار و به اشتراک گذاشتن مطالب خود در شبکه های اجتماعی (مانند اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر، لینکدین و…)  شانس دیده شدن خودتان را چند برابر کنید.

سایت های مرتبط را پیدا کنید: لینک داشتن در سایتی که شاخه کاری آن با شما متفاوت است لینکسازی مفیدی به حساب نخواهد آمد. دقت کنید لینکی که شما ایجاد می کنید به حیطه کاری خود مرتبط یا حداقل نزدیک باشد. برای مثال، اگر در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنید و در یک وبلاگ تخصصی طراحی سایت لینک ایجاد کنید به مراتب بهتر از صدها لینکی است که در وبلاگ ها یا سایت های نامربوط ایجاد کنید.

مقالات مرتبط  ثبت وب سایت در گوگل

ترکیب کردن لینک سازی و رسانه های اجتماعی: در مصاحبه ای با مت کاتس, اریک انج در باره دیدگاه خود در مورد روش بسیار خوب لینک سازی قوی در شبکه هایی مانند تویتر، فیسبوک و گوگل پلاس سخن گفت. وی توضیح داد با ایجاد لینک های مناسب در این شبکه ها و به دنبال آن ایجاد محتوای مفید به صورت خودکر مخاطبان را جذب می کنند.

چند نکته ارزشمند برای ایجاد لینک داخلی

تعیین صفحات با بیشترین لینک ورودی: برای آغاز، به سایت Open Site Explorer مراجعه کنید. لیستی از بیشترین صفحات لینک‌ شده در سایت بالا تهیه کنید. این صفحات بزرگترین مخزن لینکها هستند و هدف شما  توزیع موثر جریان لینک این صفحات است.
لینک ها را درون صفحه اول سایت قرار دهید.صفحه اول اغلب بیشترین لینک ورودی را دارد. بنابراین باید توجه به سهم لینک آن شود.
قرار دادن لینک ها در صفحاتی با اطلاعات عالی. صفحاتی که معماری اطلاعات قوی دارند شاید بیشترین لینک ورودی را در سایت نداشته باشند اما فقط یک کلیک از صفحه اصلی فاصله دارند.

راهکارهای مطمئن برای بک لینک سازی

از پاورقی فوتر استفاده کنید. آیا گوگل لینک های پاورقی را کم ارزش در نظر می گیرد. به نظر تیم، لینک های پاورقی با توجه به موقعیت آن ها کم ارزش‌تر هستند. و به این دلیل سیگنالی به سمت کاربران و موتورهای جستجو فرستاده می شود. که این صفحات کم اهمیت تر هستند.
وبلاگ ها! وبلاگ ها و مطالب آن ها یکی از منابع اصلی تقسیم سهم لینک می باشند. پس مهم است که در استراتژی لینک‌ دهی داخلی از وبلاگ بسیار استفاده کنید.
آیا این مقاله مفید بود؟ به چه مقاله ای علاقه دارید که تا کنون در نیل‌شید قرار نگرفته است؟
با به اشتراک گذاشتن مطالب، به شناخته شدن نیل‌شید کمک کنید.

مقالات مرتبط  تاثیر طراحی در ایمیل مارکتینگ
admin ۱ تیر ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها