درباره تبلیغات کلیکی گوگل بیشتری بدانید

درباره تبلیغات کلیکی گوگل بیشتری بدانید

درباره تبلیغات کلیکی گوگل بیشتری بدانید ؛ ارتقا رتبه سایت یکی از هدف های اولیه تمامی مدیران وب سایت به حساب می آید. رتبه سایت ارتباط مستقیم با تعداد بازدیدکننده های سایت ‎دارد.

اما گاهی امکان ارتقا رتبه سایت و پیروی از الگوریتم های گوگل وجود ندارد. گوگل برای وب سایت ها امکان معرفی و تبلیغات را فراهم نموده است. سیستم تبلیغات کلیکی گوگل با نام google adwords وجود دارد که بصورت یک فرم تبلیغاتی آنلاین اجرا می‎ شود. این فرم به وب سایت ها این اماکن ر ا می دهد  تا تبلیغات خود را برای کاربران نمایش دهند.

تبلیغات کلیکی گوگل یعنی گوگل در مقابل پرداخت وجوه مشخصی، آگهی سایت را نمایش می‎دهد. این امر موجب افزایش تعداد بازدیدکننده های سایت می‎ شود. از سوی دیگر، برای تبلیغات کلیکی گوگل می‎توان کلمات کلیدی را اتخاذ نمود که این امر عامل سرعت بخشی به تبلیغات است.

مزایای-تبلیغات-کلیکی

مزایای تبلیغات کلیکی چه می تواند باشد

با استفاده از تبلیغات کلیکی، می‎توانید میزان بازدیدکننده های سایت خود را افزایش دهید. اگر بازدید کننده ها افزایش پیدا کنند، متقاضیان محصول نیز افزایش پیدا می‎ کند. به عنوان مثال، زمانی که وب سایت در زمینه فروش محصولات الکترونیکی فعالیت دارد، کلمات کلیدی از قبیل گوشی های هوشمند، موبایل، تبلت، لپ تاپ و … اهمیت زیادی در محتوای وب ایفا می کنند.

حال کاربران اینترنتی این کلمات را در موتورهای جستجو دنبال می ‎کنند. اگر از طریق تبلیغ خود، کلمات کلیدی استفاده شده به میزان قابل توجه ای کلیک خورده باشند، ینی سایت شما در بازار اینترنتی کلمه کلیدی مطلوبی داشته و رتبه بالایی را در موتورهای جستجو کسب کرده است.

مقالات مرتبط  راهکارهای مطمئن برای بک لینک سازی

تبلیغات کلیکی گوگل در هدایت کاربران اینترنتی به سمت سایت، نقش مهمی ایفا می ‎کنند. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که همه کاربران اینترنتی از یک موتور جستجو استفاده نمی کند. پس شما باید کلمات کلیدی مورد نظرتان را در تمامی موتورهای جستجو بررسی و آنالیز کنید و بعد از آن، کاربردی ترین آنها را برای تامین و تولید محتوا استفاده کنید.

نکاتی در این باره

اگر چه تبلیغات کلیکی گوگل می‎تواند ترافیک زیادی را به سمت وب سایت ها روانه کند و تعداد بازدیدکننده های سایت را افزایش دهد، اما این کار باید با توجه به تکنیک های خاصی انجام بگیرد:

  • شرکت در کلاس های آموزشی در رابطه با کلمات کلیدی و اصول تبلیغات کلیکی
  • انتخاب کلمات کلیدی مورد نیاز با دقت و تفکر بسیار
  • انتخاب یک عبارت کوتاه شامل 3 تا نهایت 5 کلمه به عنوان کلمه کلیدی. هرچه کلمه کلیدی کوتاه تر باشد، رقابت بیشتری ایجاد می شود. برای متمایز شدن از سایت های رقیب، باید واژگان کلیدی پرمغزتر و در عین حال متفاوت استفاده کنید.
  • آزمودن چند کلمه کلیدی می‎تواند برای یافتن بهترین آنها، شما را یاری کند. یک راه این است که از هر محتوا چندین نسخه تهیه کرده و در هر یک کلمات کلیدی متفاوتی را استفاده نمایید. به این صورت می توانید درک کنید کدام کلمه بازخورد بهتری داشته است.
  • داشتن مشاوره در این زمنیه نیز نقش زیادی در موفقیت شما ایفا می‎کند.
  • Adwords یکی از روش های متداول تبلیغات کلیکی گوگل است. گوگل تضمین کننده تبلیغات در وب سایت ها می باشد.
مقالات مرتبط  تاثیر اشتراک گذاری مطالب در سوشال مدیا

آیا این مقاله مفید بود؟ به چه مقاله ای علاقه دارید که تا کنون در نیل‌شید قرار نگرفته است؟
با به اشتراک گذاشتن مطالب، به شناخته شدن نیل‌شید کمک کنید.

admin ۳ دی ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها