آموزش وردپرس (صفر تا صد رایگان)
آموزش صفر تا صد وردپرس رایگان

آموزش صفر تا صد وردپرس رایگان

آموزش صفر تا صد وردپرس رایگان * همان طور که می دانید (و در مقالات قبلی به آن مفصلا اشاره کردیم.)، وردپرس به دلیل امنیت بالا، استفاده آسان، افزونه های متنوع و سرعت بالا یکی از پرطرفدارترین سیستم های مدیریت محتواست. 

امروزه بیشتر سایت ها به کمک وردپرس طراحی و پیاده سازی می شوند. هر شخص، بدون هیچ دانشی در زمینه برنامه نویسی، می تواند سایت مورد نظر خودش را به کمک این CMS محبوب پیاده سازی کند.

آموزش صفر تا صد وردپرس رایگان

وجود افزونه های کاربردی و متنوع که برای گسترش قابلیت های وردپرس طراحی و تولید می شوند. این امکان را فراهم می کند تا به راحتی بتوانیم امکانات مورد نیاز خودمان را روی سایتمان پیاده سازی نماییم. سوالی که الان مطرح می شود این است.

 چرا باید وردپرس را انتخاب کنیم؟ در ادامه این مقاله به تک تک سوالات مطرح شده در ذهن شما پاسخ خواهیم داد. پس با نیلشید در این دوره آموزشی کامل و جامع همراه شوید.

نحوه کار با وردپرس چگونه است؟

پیش از آن که به این سوال پاسخ دهیم اجازه دهید ابتدا با پیش نیازهای آن برای نصب و راه اندازی اولیه آشنا شویم. پس از این مرحله یاد می گیریم که وردپرس روی لوکال هاست و هاست چگونه نصب می شود. 

سپس با ورود به پیشخوان، با بخش های مختلف آن آشنا می شویم. در مرحله آخر هم با نصب قالبی قابلیت های کلی را بررسی کرده و ظاهر سایت خودمان را به کمک افزونه های مختلف و امکانات پیشخوان می سازیم.

به شما اطمینان خواهیم داد پس از اتمام این دوره، به راحتی می توانید وب سایت خودتان را راه اندازی کنید. توجه داشته باشید آموزش های سایت منظم به روز رسانی می شوند. پس برای این که بتوایند تمامی فصل ها را مطالعه کنید سایت را روزانه چک کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

فصل اول درباره مقدمات و نکات اولیه وردپرس می باشد. برای مطالعه، به لینک زیر مراجعه نمایید:

نکات اولیه درخصوص وردپرس

این فصل، درباره نحوه نصب وردپرس بر روی هاست توضیح می دهد. برای مطالعه، به لینک زیر مراجعه نمایید:

نصب وردپرس روی هاست

در فصل سوم، صفر تا صد نصب بسته نصبی آموزش داده می شود. برای مطالعه، به لینک زیر مراجعه نمایید:

آموزش نصب بسته نصبی

پس از نصب وردپرس، نوبت به این میرسد که وارد پیشخوان وردپرس خود شویم. در دو مقاله زیر، نحوه ورود به پنل و نیز برطرف نمودن مشکلات ورود به پنل کاملا توضیح داده شده است. برای مطالعه، به لینک زیر مراجعه نمایید:

نحوه ورود به پنل وردپرس

راه حل رفع مشکل ورود به وردپرس

پس از آن که وارد پنل شدیم و نحوه کار با آن را آموختیم، نوبت به قرار دادن اولین محتوا در سایت می رسد. این فصل دو بخش دارد که در مورد تمامی نکات ریز و درشت نحوه قرار دادن محتوا در نوشته، لینک دهی، تفاوت برگه و نوشته، تصویر شاخص و…. می باشد. برای مطالعه، به لینک زیر مراجعه نمایید:

آموزش محتوا گذاری در سایت وردپرس

تفاوت نوشته و برگه در وردپرس

افزودن نوشته در وردپرس

در مرحله آخر، نیاز داریم با ادیتورهای وردپرس آشنا شویم تا بتوانیم صفحات و نوشته های مورد نظر خود را مطابق با سلیقه خودمان ایجاد کنیم. برای مطالعه، به لینک زیر مراجعه نمایید:

آشنایی با انواع ادیتورهای وردپرس